Співпраця ОПТ / Дропшиппінг


Заробляйте разом з виробником сувенірної продукції DomLazera

Дропшіпінг

Компанія DomLazera, будучи виробником і надійним постачальником, пропонує послугу Дропшиппінг з продажу сувенірної продукції і декору для дому на території України.

Дропшіппер заробляє на різниці між ціною постачальника і ціною реалізації. Це вигідна форма роботи, при якій виробник швидко продасть свій товар, а посередник на цьому заробить.

При співпраці за схемою дропшіппінг, замовлення від компанії DomLazera буде доставлятися від нас безпосередньо вашим покупцям. В результаті клієнт швидко отримає своє замовлення і залишиться задоволений!


Переваги роботи з DomLazera

 • Даний бізнес не вимагає особливих вкладень і витрат. Для старту підприємницької діяльності потрібно організувати свою торгову площадку в інтернеті – сайт або торговельну сторінку (групу) в соціальній мережі, на форумі. Не має потреби в оренді чи купівлі приміщення під склад.
 • Економія часу. Немає потреби ходити на пошту або користуватися послугами транспортних компаній, оскільки процесом доставки займається наша компанія. Ви тільки повідомляєте клієнту номер ТТН.
 • Чи не потрібен офіс і додатковий персонал для підготовки замовлень до відправки. Цю роботу зробимо ми: перевіримо товар на наявність дефектів, складемо і запакуємо його.
 • Є вивантаження для клієнтів які працюють на майданчику Prom.ua​


Умови продажу продукції DomLazera по системі дропшіппінг в Україні 

Ми співпрацюємо з власниками інтернет-магазинів і організаторів СП. Також ви можете продавати наші речі на сторінках або в групах соціальних мереж, на форумах, дошках безкоштовних оголошень і різних торгових майданчиках.

Увага! Запроваджено реєстрацію на сайті! (Ціни для Дропа будуть доступні тільки після реєстрації!)
Для початку роботи подайте заявку на співпрацю, перейшовши по кнопці "Реєстрація дропшіппера" на початку або в кінці цього розділу. 
Внесіть в інформацію, що з'явилася реєстраційну форму свої на  контактні  дані  і активні посилання на свої торгові майданчики (групу або сайт). ППісля отримання інформації менеджер змінить статус клієнта в особистому кабінеті на "Дропшіппер 25%", після підтвердження співпраці ми працюємо на таких умовах:

 

 • Послуга дропшіппінг діє по Україні.

 • Мінімальне замовлення від 1 одиниці по дрібно-оптовою ціною.

 • Продавати не нижчою від нашої роздрібної ціни.

 • Дропшиппінг передбачає тільки 100% передоплату.

 • Збір замовлення від 3 до 7 робочих днів (в залежності від замовлених позицій).       

Для замовлень по Україні: 

 • Відправлення в цей же день тільки товару з категорії в Наявності до 15:00 (крім виробів, яких немає в готовому вигляді).

 • Замовлення через Україну відправляються Новою Поштою і Укрпоштою.

 

Наші контакти:

Пошта: info@domlazera.com

Інстаграм: @domlazera_official